21 червня до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в бібліотеці відбулася година пам’яті «Пам’ятаєш, земле, 41-й, ти нічого, земле, не забудь». Під час заходу присутні згадали трагічні сторінки історії нашого народу, події Другої світової війни та мільйони людей, чиї життя забрала війна. Учасники дізналися про мужність і незламність українців, які боролися за мирне майбутнє, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та ознайомилися з тематичною книжковою виставкою. Сьогодні, як ніколи, важливо пам’ятати уроки минулого, берегти історичну пам’ять і цінувати мир. Нехай подвиг тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність, назавжди залишається у наших серцях.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки