Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Осіння парасолька


Осінь – золота пора року і прекрасна можливість для створення надзвичайно яскравих виробів. Саме ця пора дарує нам багатий вибір яскравого матеріалу для творчості. Бачачи всю цю красу осіннього пейзажу можна пофантазувати і у вас вийдуть прекрасні роботи. Тим більше, що це той час, коли діти вже не так багато часу проводять на вулиці, а краса і яскраві листя з калюжами манять і кличуть. Сьогодні ми виготовляли аплікацію "Осіння парасолька"


Яскраві фарби осені дуже подобаються дітям. Тому аплікації вмістили всі кольори осені. Керівник гуртка Сотніченко Оксана Іванівна допомогла дітям краще підібрати кольори та розмістити на картоні елементи осіньої парасольки.
Ось такі чудові у нас парасольки! Всім гарної та теплої осені! Дякуємо,що працюєте з нами!

Коментарі