Мій рідний край - це Вінниця моя!

Як не любити своє місто? Свою прекрасну Вінницю! Її історію, її вулиці, її талановитих людей! Все сповнене радістю та надією в світле майбутнє. Сьогодні ми презентуємо розгорнуту книжкову виставку " Мій рідний край - це Вінниця моя!" Виставка містить книги про історію нашого міста, подаровані книги з автографами наших вінницьких поетів - друзів бібліотеки та книги  письменників і поетів сучасної Вінниці. З цікавістю наші читачі ознайомились з матеріалами виставки. Ми люб'язно розповіли їм про книги з автографами та цікаву літературу про історію міста. Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки. Адже ми - вінничани! І,  мабуть, кожному цікаво знати про свій рідний край!  

Українські вишиванки, наче райдуги світанки


Сьогодні, в День вишиванки, в нашій бібліотеці відбулося свято. Щорічно це свято відзначається у третій четвер травня. Українську вишиванку часто називають кодом нації із зашифрованими оберегами, символами та знаками. Деталі та тематика орнаменту вишиванок відрізняються в залежності від історичного регіону України.
В цей день українці з радістю одягають свої вишиванки. Наші найактивніші користувачі відвідали нашу бібліотеку сьогодні в чудових вишиванках. Тут ми організували гарні фотозони. І звичайно, фотосесію. А фотографуватися полюбляють і дорослі,і діти.

А ще для наших відвідувачів було організовано чаювання з солодощами. Адже сьогодні свято!.За чаюванням ми говорили на найактуальніші теми сьогодення. Це війна та очікування Перемоги. А ще, як і чим ми можемо допомогти нашим захисникам.Вітаємо всіх щирих українців з Днем вишиванки! Слава Україні!

Коментарі