БОРЩ у глиняному горщику

 Вересневим недільним днем в бібліотеці відбулось засідання клубу "Чарівні  панянки". Тема засідання День народження БОРЩУ "БОРЩ у глиняному горщику", присутні ознайомились з історією виникнення страви, види борщів, які готували наші пращури та передали кращі рецепти нам сьогоденним українцям,ознайомились з літературою,а саме книга Володимира Маринчука та Ганни Секрет "На борщах зростала УКРАЇНА", яку подарувала бібліотеці колежанка Ганни Секрет  Татьяна Совгира, радіємо і безмежно вдячні за подарунок. На свято були запрошені аматори української пісні, які до смачного борщу додали позитивних емоцій. Слухали кращі вірші та приказки про іменинника.  А, як було не нагадать мешканцям Хутора Шевченка про борщ, який готував та любив наш геній.

Чарівні панянки


Сьогодні в нашій бібліотеці - філії відбулась важлива подія - відкрито жіночий клуб "Чарівні панянки". Сьогодні  перше засідання та перше знайомство з чарівними жінками хутора Шевченко! Мета створення клубу така: "Щоб простіше було жити, щоб відповідь на кожне питання знаходилася швидше та щоб ніхто не відчував себе самотнім!". Клуб відкрито з турботою про кожного та любов'ю до всіх!Дотепер немає відповіді на питання, в чому секрет поетичних чарів. Поезія залишається загадкою. Тим вона і вабить читачів! Щоб зрозуміти цю таїну ми запросили до нас в клуб вінничанку і дуже талановиту дівчину, поетесу Валентину Капшук. Її вірші зачарували жіночі душі. Слухачки нагородили поетесу бурхливими оплесками.Всі ми перебуваємо у чарівній ейфорії зимових свят. Це майже два місяці мереживного калейдоскопу народних традицій. І як же сьогодні ми можемо обійтися без народних пісень? Тому ми і запросили чарівних гостей з фольклорного колективу " Подоляни". Це було справжнє свято пісні та музики! Звучали колядки та щадрівки, народні пісні і навіть пісня про Вінницю. Кожна присутня жінка співала разом з виступаючими. Шквал оплесків! Буря емоцій! Наскільки чудова українська пісня!.


Для кожної присутньої панянки ми підготували віршовані побажання! Адже жінка завжди вірить в дива! І вони обов'язково збудуться!


А ще нашим виступаючим було вручено подяки та невеличкі подарунки!


І звичайно приємним було спілкування за чаюванням з солодощами!
Тут відбулося близьке знайомство з членами клубу. Разом ми розглянули план майбутніх зустрічей. Кожен вніс свої пропозиції та побажання.Тут зібралися люди з щирим серцем та відкритою душею! У всіх був гарний та піднесений настрій.

І, як завжди, свято закінчилося фотосесією! Щиро дякуємо всім присутнім за чудову зустріч.
А також квартальному комітету хутора Шевченко за допомогу в проведенні свята! До нових зусрічей!

Коментарі

  1. Чарівні панянки, це чудово. Мала гарну нагоду познайомитись. Це зближення сердець. Подарунок теплої душі.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар