Берегиня роду

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу  "Чарівні панянки". Це літературно-музична зустріч "Берегиня роду". До нас завітали неймовірно талановиті люди вінниччини. Це Тетяна Скомаровська, Світлана Сирена,Тетяна Шкурак та Марина Кордонець. Зустріч присвячена її величності Жінці! Своїми піснями нас зачарувала Тетяна Скомаровська. Неймовірне поєднання музики, слів та чарівного голосу співачки змусили нас плакати, хвилюватися і навіть підспівувати. "Пісню про рушник" на слова Андрія Малишка співали всі! Нікого не залишили байдужими вірші молодої поетеси Тетяни Шкурак. Тема любові до України, тема війни, тема любові до природи, а ще Вічного кохання звучить у її поетичних творах! Це людина неймовірного таланту! Вірш "Мамина сукня" змусив плакати. А ще на цей твір написана пісня! Давній друг нашої бібліотеки Світлана Сирена читала свої вірші про війну, про кохання, про наближення Перемоги! Збірку своїх віршів з автографом авторка по

Чарівні панянки


Сьогодні в нашій бібліотеці - філії відбулась важлива подія - відкрито жіночий клуб "Чарівні панянки". Сьогодні  перше засідання та перше знайомство з чарівними жінками хутора Шевченко! Мета створення клубу така: "Щоб простіше було жити, щоб відповідь на кожне питання знаходилася швидше та щоб ніхто не відчував себе самотнім!". Клуб відкрито з турботою про кожного та любов'ю до всіх!Дотепер немає відповіді на питання, в чому секрет поетичних чарів. Поезія залишається загадкою. Тим вона і вабить читачів! Щоб зрозуміти цю таїну ми запросили до нас в клуб вінничанку і дуже талановиту дівчину, поетесу Валентину Капшук. Її вірші зачарували жіночі душі. Слухачки нагородили поетесу бурхливими оплесками.Всі ми перебуваємо у чарівній ейфорії зимових свят. Це майже два місяці мереживного калейдоскопу народних традицій. І як же сьогодні ми можемо обійтися без народних пісень? Тому ми і запросили чарівних гостей з фольклорного колективу " Подоляни". Це було справжнє свято пісні та музики! Звучали колядки та щадрівки, народні пісні і навіть пісня про Вінницю. Кожна присутня жінка співала разом з виступаючими. Шквал оплесків! Буря емоцій! Наскільки чудова українська пісня!.


Для кожної присутньої панянки ми підготували віршовані побажання! Адже жінка завжди вірить в дива! І вони обов'язково збудуться!


А ще нашим виступаючим було вручено подяки та невеличкі подарунки!


І звичайно приємним було спілкування за чаюванням з солодощами!
Тут відбулося близьке знайомство з членами клубу. Разом ми розглянули план майбутніх зустрічей. Кожен вніс свої пропозиції та побажання.Тут зібралися люди з щирим серцем та відкритою душею! У всіх був гарний та піднесений настрій.

І, як завжди, свято закінчилося фотосесією! Щиро дякуємо всім присутнім за чудову зустріч.
А також квартальному комітету хутора Шевченко за допомогу в проведенні свята! До нових зусрічей!

Коментарі

  1. Чарівні панянки, це чудово. Мала гарну нагоду познайомитись. Це зближення сердець. Подарунок теплої душі.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар