Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Проект Творчі хуторяни


1 червня 2016 о 13.00 Центр професійно – технічної освіти торгівлі та харчових технологій (ДНЗ «ЦПТО ТХТ») та бібліотека – філія №14 Вінницької міської централізованої бібліотечної системи запрошують мешканців віддаленого мікрорайону міста Вінниці та всіх бажаючих на дитячий розважально – мистецький проект «Творчі хуторяни», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.


"Міжнародний день захисту дітей" (англ. "International Day for Protection of Children") — святкується щорічно 1 червня; був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше "Міжнародний день захисту дітей" відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
У програмі мистецького проекту:

  1. Виступ учнів Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька».
  2. Презентація роботи Музичної театральної студії «Голівуд» під керівництвом Канівецького Д. В.
  3. Демонстрація творчих здібностей талановитих дітей мікрорайону Хутір Шевченка, активних користувачів бібліотеки-філії №14.
  4. Розважальна програма: ігри, конкурси, змагання.
Спонсор свята - депутат міської ради по територіальному виборчому округ № 7 Тетяна Миколаївна Тихонюк, секретар постійної комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності і етики. Кращі з кращих отримають подарунки та грамоти.

Вхід вільний.

Тел. для довідок: (0432)55-32-14 Мандренко Світлана Станіславівна

(093)7632322- Канівецький Дмитро Володимирович.

Коментарі