Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Осінній вернісаж


Щотижня – і влітку, і суворої зими - до бібліотеки прибігають учасники гуртка «Умілі ручки» та продовжують створювати дива своїми руками, які їх навчає робити працівник бібліотеки Мандренко С.С. Останнє заняття 29 жовтня мало назву «Осінній вернісаж». Для чергового уроку діти власноруч зібрали і принесли осіннє листя, сухе гілля, гарбузові зернята.

Мандренко С. С. показала, як з гарбузових зернят можна виготовити аплікацію осіннього лісу, з пожовклого листя – їжачка та сову, а з сухого гілля – створити павучка. 

Наближаються новорічні свята, а гуртківці вже сьогодні намагаються готовити поробки для того, щоб прикрасити приміщення рідної бібліотеки та домашню ялинку. Коментарі