БОРЩ у глиняному горщику

 Вересневим недільним днем в бібліотеці відбулось засідання клубу "Чарівні  панянки". Тема засідання День народження БОРЩУ "БОРЩ у глиняному горщику", присутні ознайомились з історією виникнення страви, види борщів, які готували наші пращури та передали кращі рецепти нам сьогоденним українцям,ознайомились з літературою,а саме книга Володимира Маринчука та Ганни Секрет "На борщах зростала УКРАЇНА", яку подарувала бібліотеці колежанка Ганни Секрет  Татьяна Совгира, радіємо і безмежно вдячні за подарунок. На свято були запрошені аматори української пісні, які до смачного борщу додали позитивних емоцій. Слухали кращі вірші та приказки про іменинника.  А, як було не нагадать мешканцям Хутора Шевченка про борщ, який готував та любив наш геній.

Осінній вернісаж


Щотижня – і влітку, і суворої зими - до бібліотеки прибігають учасники гуртка «Умілі ручки» та продовжують створювати дива своїми руками, які їх навчає робити працівник бібліотеки Мандренко С.С. Останнє заняття 29 жовтня мало назву «Осінній вернісаж». Для чергового уроку діти власноруч зібрали і принесли осіннє листя, сухе гілля, гарбузові зернята.

Мандренко С. С. показала, як з гарбузових зернят можна виготовити аплікацію осіннього лісу, з пожовклого листя – їжачка та сову, а з сухого гілля – створити павучка. 

Наближаються новорічні свята, а гуртківці вже сьогодні намагаються готовити поробки для того, щоб прикрасити приміщення рідної бібліотеки та домашню ялинку. Коментарі