Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

До нас прийшов "Бібліокараван"


Не було сумно дітям Хуторів влітку. У липні до бібліотеки завітав "Бібліокараван", який мандрує по віддаленим мікрорайонам Вінниці. Кращі працівники, майстрині своєї справи з Центральної міської бібліотеки - Мазур Тетяна та Калюжна Тетяна - надали допомогу у проведені циклу майстер-класів для дітей мікрорайону на тему:"Тортик бажань" та "Квіткова композиція".


Всі присутні активно долучились до вивчення методики виготовлення цікавих поробок власними руками. Діти були дуже вдячні за ці майстер-класи та запрошували бібліотекарів з "Бібліокараваном" ще і ще раз завітати до їхньої бібліотеки.
Квіткова композиція на радість всім. 

"Тортик бажань". 

Чергове заняття гуртка "Умілі ручки" філії №14 на наступний раз в рамках проекту "Бібліокараван" провела працівник бібліотеки-філії №12 - Бондарцова Тетяна. 
"Квіткове поле" від Т. Бондарцової. 

Коментарі