Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Наші люди в Літині


Розширюються межі співпраці бібліотеки з іншими громадами міста та області. На день Незалежності України активних відвідувачів бібліотеки було запрошено на велике народознавче свято у м. Літин.


Діти Хутора Шевченка - активні користувачі філії № 14, бібліотекар якої в свій час відкрила чисельні таланти своїх читачів - приймали участь у конкурсах вишиванки, українського танцю. 


Вінницьких дітей пригощали різноманітними смаколиками,козацькою юшкою. 
Вони мали змогу ознайомитись з цікавими місцевими традиціями, звичаями,українськими піснями та танцями. А додому, до рідної Вінниці, всі учасники повертались з хорошим, піднесеним настроєм. 

Коментарі