Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Завершується капітальний ремонт бібліотеки


Сьогодні, під час виїзної наради у нашу бібліотеку відвідав міський голова Сергій Моргунов. Ремонт, який розпочався у квітні, наближається до завершення. Нашими читачами є понад 750 мешканців Хутора Шевченка. Бібліотека - єдиний культурно-освітній заклад віддаленого мікрорайону міста.

За час ремонту до бібліотеки було підведено систему водопостачання та водовідведення, раніше централізованого водопостачання та водовідведення тут не було. Замінено систему автономного газового опалення, вхідні та внутрішні двері. Утеплено та капітально відремонтовано підлогу, покрівлю, фасад будівлі тощо. Залишилось провести благоустрій прилеглої території. У дописі використано світлини, розміщені на ресурсах Моя Вінниця та Винница.info.Коментарі