Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Польська Вігілія у Вінниці


Продовжується співпраця бібліотеки з польськими товариствами міста та області. 16 грудня мешканці Хутора Шевченка - активні користувачі бібліотеки були запрошені керівництвом ГО "Конфедерація поляків Поділля - ХХІ століття" в кіноконцертний зал "Плеяда" на народознавче свято "Pqlska Wigilia 2017 w Winnicu"(або Свята вечеря). На заході були присутні польські громади з міст Хмельницький, Житомир, Бар, Вінниця. На початку свята був влаштований польський вертеп.

Далі у виконанні хору з Свентокшиського воєводства міста Кельце та дитячих фольклорних ансамблів прозвучали колядки польською та українською мовами.У цьому народознавчому дійстві прийняли участь високі посадові особи:Генеральні Консули Республіки Польща у Києві та Вінниці, Голова Вінницької обласної державної адміністрації В. Коровій, Єпископ Леон Дубравський, митрополит Вінницький і Барський Симеон. Після святкового концерту відбулось частування народознавчою Вігілійною кухнею Польщі.Коментарі