Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

2018-й - рік дружньої собачки


Щосуботи у бібліотеці радо зустрічаються діти-учасники гуртка "Умілі ручки". Не став виключенням і 2018 рік. 13 січня чергове заняття було присвячене символу року за східним календарем - Жовтої Земляної Собаки. Діти не тільки виготовляли фігурки цієї тваринки, але й згадували, що собаки - дуже вірні, доброзичливі, дружні та благородні істоти; розповідали про своїх домашніх друзів.

Цікаві поробки гуртківці виготовляли за допомогою комп'ютерних дисків, кольорового паперу та ін. Засідання в цей раз бібліотекарю допомагали провести активні користувачі бібліотеки: Вікторія Бартюк та Людмила Андронатій. Діти старанно виготовляли симпатичних песиків на свій смак.Всі отримали велике задоволення від виконаних завдань та пішли додому з подарунками, виготовленими власними руками.Коментарі