Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Кращий Новий рік на Хуторі - в бібліотеці!


24 грудня о 15 годині мешканці мікрорайону Хутір Шевченка були запрошені до бібліотеки на святкування Нового року. Свято відкрила господиня Зима у виконанні Валентини Цимбалюк, учениці 8-г класу ЗОШ №30, потім до неї приєднались маленькі сніжинки - найменші читачі бібліотеки.

Згодом прийшов і Дідусь Мороз (Г. В. Гончарук) та Снігуронька (Т. О. Березовська). Вони привітали присутніх з новорічними святами, розіграли різноманітні,цікаві конкурси та презентували солодкі подарунки.На завершення всі присутні співали традиційні колядки.



















Коментарі