Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Мови різні - душа одна


21 лютого бібліотекар Світлана Мандренко стала гостем літературно-мистецького свята, що відбулось в обласній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва в рамках культурологічного проекту "Мови різні - душа одна". Почесними гостями заходу були: Олександр Крученюк, заступник голови Вінницької облдержадміністрації, Дамян Цярціньскі, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці, Станіслав Городинський, начальник обласного управління культури і мистецтв та ін.
На святі прозвучали вірші, проза, кращі музичні твори у виконанні представників різних національних товариств. Серед виступаючих були творчі колективи та аматори з Вінницького обласного землятства білорусів, ГО "Вінницька обласна азербайджанська община "ОГУЗ", Вінницької обласної громадської організації "Арго", Бершадської Єврейської громади, Вінницького регіонального центру культури та мистецтва циганського народу "Девлеса, ромале".

Польську сторінку свята в координації з ГО "Конфедерація поляків Поділля - ХХІ ст." доповнили віршовані рядки польською мовою від Мандренко Світлани та активного користувача філії №14 - Кондратюк Олени. Присутні від усього серця аплодували нашим представникам за щире, емоційне виконання творів польської класики. По закінченню заходу керівникам національних товариств і учасникам свята були вручені почесні грамоти та цінні подарунки.
Коментарі