Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Перемога у конкурсі - наша!


11 квітня у Вінницькій дитячій школі мистецтв відбувся ХІІ міський конкурс сатири і гумору "Вінницька гуморина" ім. А. Гарматюка. Як і кожного року, активну участь у міському заході прийняли користувачі філії №14, яких до конкурсу підготувала сама бібліотекар.У поточному році у номінації "Декламатори гумору" виступили учні ЗОШ № 30 - Бершадський Андрій (6 -г клас) та Цимбалюк Валентина (8-г клас).
З вітальним словом на конкурсі виступила дружина гумориста, вона побажала всім успіхів та натхнення у виконанні вибраних творів. Конкурс був організований на високому професійному рівні, всі присутні - учасники та гості - отримали великий заряд доброго настрою. Андрій Бершадський у середній віковій категорії читав вірші А. Гарматюка "Життя покаже","Звіт" та "Коли медики безсилі", а Цимбалюк Валентина (старша вікова категорія) підготувала два вірша - "Інтелегентна киця"та "Мішки на балконі". По закінченню конкурсу організатори привітали переможців, серед яких у своїй віковій категорії друге місце посіла і активна читачка бібліотеки №14 Цимбалюк Валентина, яка отримала почесну грамоту та цінний подарунок.


Коментарі