Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Будь безпечним на дорозі 👮🚦


28 липня на території бібліотеки відбувся черговий етап просвітницького проекту «Поліція і діти». На бібліотечному подвір’ї знов було гамірно і людно. І цікаво усім: дітворі, батькам, гостям. Ведучими заходу цього разу були бібліотекарі бібліотеки-філії № 13 Алла Павловська та Надія Щусь. Найцікавішою частиною, як і минулого разу, були конкурси, рухливі ігри та розваги. Маленькі «поліцейські» скандували гасло: «Ми – веселі пішоходи». А за першість змагалися вже 4 команди: пішоходів, пасажирів, велосипедистів, водіїв. Хто переміг? – запитаєте. Звичайно, дружба!
Представниця від департаменту поліції наполегливо екзаменувала дітвору зі згаданих команд на тему «Будь безпечним на дорозі». І зосталася задоволена правильними відповідями на тести. Улюбленими героями ігор стали лідери: хлопчик Світлофоркін та дівчинка Перешкода. А пам’ятні сувеніри дісталися усім. Батьки щиро дякували представникам поліції, бібліотекарям міста, які обрали місцем проведення заходу саме цю віддалену від центру міста бібліотеку, де дітям під час шкільних канікул припадає обмаль розумних і повчальних розваг.

Людмила Любацька, бібліотекарКоментарі