Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Диво з клаптика тканини


11 листопада Людмила Любацька провела майстер-клас з виготовлення народної іграшки - ляльки-мотанки. Дівчатка з хутора Шевченко під моїм керівництвом в котрий раз входили в казковий світ ляльки, дивуючись якою гарною вона виходить зі, здавалося б, непотрібних клаптиків тканини. Не раз уже переконуюся, що такі майстер-класи, - то не просто гра, розвага, а допомога маленькій людині через гру долучатися до творення прекрасного, даючи життя ляльці - витвору власної уяви.

А ще діти розуміють при цьому, що вони відроджують витоки наших звичаїв, традицій та обрядів, культури та побуту. Все це проходить теплом крізь маленькі серця... Нам потрібно повсякчас ось так запалювати дитячі серця, повертати їх у прекрасний світ старовини. А це значить - формувати справжніх українців. Повірмо й у те, що всі наші діти без винятку феноменальні, просто це треба уміти побачити і розвинути таланти, що дрімають в кожному.

Коментарі