Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Космос моєї України


Мистецтво творити ляльку, здається, народилось десь "на дні мого серця". Воно проросло там під враженням краси світу, чарівних нагідок, настурцій, мальв та шовкового споришу. І відтак щоразу хочу дарувати своє вміння виготовляти ляльки дітям. Тішуся, що кожних вихідних дітки разом з батьками приходять на мої майстер-класи в нашу бібліотеку "крутити ляльку".Так трапилось і 25 листопада на черговому занятті гуртка "Умілі ручки".

Коли ми гуртом сідаємо для цього до столу, то неначе відразу поринаємо у сакральність народного мистецтва, зникають сьогочасні проблеми, залишається лише захоплюючий творчий процес.Ось із небуття народжується в дитячих руках перша лялька! Це найулюбленіша іграшка для кожної дівчинки.Я помітила таке. Прошу дівчаток залишити виготовлені ними ляльки для виставки. Погоджуються, а коли діти вже пішли додому, помічаю: то одна, то друга прихопили із собою хто ляльчин фартушок, хто стрічечку. Шкодують залишати прикраси, витворені власною уявою та першою здобутою майстерністю.

На таке не образишся. Розумію, наскільки дитині дорогий, може, перший у її житті витвір. Разом з тим знаю: наші спільні доторки до етнокультури, занурення у веселкові барви космосу народного мистецтва не пройдуть даремно. Щось та й залишиться у дитячій душі, розквітне згодом обдаруванням кожного.

Коментарі