Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Рідна мова - код нації


Наша рідна мова - українська. Вона одна із наймелодійніших мов світу. Її називають калиновою, адже вона така ж барвисто красива, як і символ українців - китяг калини. 21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови Людмила Любацька та Світлана Мандренко провели для читачів тематичну інформаційну годину та презентували книжкову виставку "Рідна мова - код нації".

Також бібліотекарі завітали до читачки Катерини Іванівни Янчук, якій вручили грамоту "Найкращий читач бібліотеки". Поважна книголюбка зустріла нас зі сльозами радощів та вдячності. На гостинах були присутні її правнуки. Почесній пані вручили ще й солодощі та її улюблені квіти, книги.Коментарі