Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Тиждень дитячої книги


Юні читачі бібліотеки протягом весняних канікул під час Тижня дитячої книги проводили свій вільний час в бібліотеці з цікавою книгою, журналом, енциклопедією. Світлана Мандренко підготувала книжкову виставку "Країна казкова - країна книжкова". Всім дуже сподобалась участь у літературному лото, а також - перегляд кращих видань відомої улюбленої дитячої письменниці Марини Павленко, якій виповнилося 45 років від дня народження. Діти під час відвідань бібліотеки дізнались багато нового: як народилася перша книга, який шлях вона пройшла до сучасного вигляду; про дбайливе відношення до неї, як до свого товариша, порадника.

Недаремно кажуть:"Книга - мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ"."Читання - ось найкраще навчання" - стверджує і народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. По завершенню Тижня дитячої книги було проведено майстер-клас на тему: "Рибка бажань" у стилі витинанки.

Коментарі