Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Ми і День Європи


17-18 травня бібліотекар Світлана Станіславівна Мандренко спільно з колегами приймала участь у фестивалі "VinBookFest" та заходах до Дня Європи. Для того, щоб достойно представити програму книжкового фестивалю, бібліотекарями була проведена значна підготовча і така непримітна на перший погляд робота: розставити столи та стільці, скласти стелажі, закріпити назви представлених експозицій книг, дитячих іграшок та ін.

А надалі всі ми і долучились до бепосередньої участі у визначених локаціях фестивалю "VinBookFest":
  • у книжковій виставці-ярмароку українських видавництв та книгарень;
  • автограф-сесії з відомими українськими письменниками - Зіркою Мензатюк, Євгенією Пірог, Василем Шкляром;
  • креативних майстер-класах для дітей;
  • лаунж-зоні "Читай!";
  • презентації проектів "Kids Police City", "Дитяча інклюзивна література", "Бібліотека здатна дивувати";
  • підведенні підсумків конкурсу "Селфі з улюбленою книгою", в якому брали участь і колистувачі бібліотеки-філії №14;
  • благодійній акції "Книга для бійця".
Незважаючи на певні організаційні клопоти всім - і бібліотекарям, і відвідувачам фестивалю - свято запам'ятається надовго.

Коментарі