Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Нащадки козацької слави 📗📖


14 жовтня на свято Покрови Пречистої Богородиці в нашій країні відзначається День українського козацтва та День захисника України. Не випадково для святкування обрано цей день, бо Покрова здавна була покровителькою козацтва. Це дуже вижливе свято для українського народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становлені рідної держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставиться до козаків з повагою і любов`ю, сприймає їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Перекази про героїчні вчинки запорожців передаються з покоління в покоління. Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стало гордістю і окремою окрасою української історії та культури.

12 жовтня з нагоди Дня українського козацтва я провела урок історичної пам`яті "Де козак - там і слава". В рамках уроку я презентувала виставку "Нащадки козацької слави" та провела тематичну вікторину. Наступним було завдання продовжити прислів`я. І нарешті - козацький майстер шеф. Діти добре запам`ятали, що козаки - сміливі, завзяті воїни, захісники України та українського народу.


Коментарі