Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Весна іде - красу несе...


Перше березня - перший день весни. Весняний настрій починає відчуватися в кожному подиху свіжого вітерцю та в ароматах весняних квітів. І сьогодні в нашій бібліотеці настрій весняний!
Гарного настрою додають віконні вітрини. На них все буяє рінобарвними кольорами - літають пташки, метелики, розцвітають яскраві квіти. Незабаром 8 Березня. Ми вже почали готуватися до цього свята. На засіданні Хобі-гуртка діти виготовляли чудові орхідеї, щоб привітати ними своїх матусь. До свята оформлено відкритий перегляд літератури" Берегиня роду", а також відкрита полиця "Світ очима жінок" Весняного настрою додають підсніжники, які ми висадили біля бібліотеки. З весною вас, друзі!

ф

Коментарі