Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Казки Сашка Лірника


"Одного разу ти станеш таким дорослим, що знов почнеш читати казки" (К. Льюіс)
Сьогодні в рубриці " Коли ми вдома" хочу поговорити з вами про казки...а саме казки Сашка Лірника. З творчістю цього автора знайома давно. Ще коли дядько Сашко розповідав свої казки по телебаченню, а мій маленький синок з задоволенням їх слухав. З того часу минуло майже 18 років... і доля звела мене з цим автором на показі його фільму "Чорний козак". З задоволенням слідкую за творчістю Сашка Лірника. Його казки - особливі. Кожен маленький читач має ознайомитись з ними. В них мудрість, любов і добро українського народу! Сашко Лірник- чудовий казкар! Рекомендую всім ознайомитись з його творами!Коментарі

  1. Під час карантину автор бестселерів на американському, італійському та іспанському AMAZON дніпровський письменник Дмитро Бондаренко читає своє оповідання "Диван", зі збріки "Кохати по-дніпропетровськи"

    https://youtu.be/kcsH_TIRg3Y

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар