Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Моя держава - Україна!


Дорогі друзі! 
Бібліотека -філія № 14 всіх щиро вітає з Днем Конституції України! Пропонуємо вашій увазі книжкову презентацію "Моя держава - Україна ". Віримо, що кожна презентована книга допоможе вам дізнатися про державний устрій, символіку, сучасне і минуле життя нашої країни.

Всі ви знаєте, що 28 червня наша держава святкує День Конституції. Що таке Конституція- знає кожний школяр: це закони, якими живе держава. Однак не всі знають, що перша Конституція України була прийнята гетьманом Пилипом Орликом ще у 1710 році. Та не судилося цьому документу втілитися в життя. Адже вороги були на сторожі та не дали гетьманові - патріоту зробити країну незалежною.

Конституція 1996 року визначає Україну як суверенну, незалежну, демократичну та правову державу. Цей день люди намагаються відсвяткувати. Вони влаштовують народні гуляння, беруть участь у веселих іграх та інших святкових заходах. Гарного вам святкування!


Коментарі