Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

Робота бібліотек триває...


Шановні користувачі! Бібліотека-філія № 14 щиро запрошує вас замовляти книги за телефонами: 55-32-14 та 0678627051. А ще за електронною адресою: libraru.14.vmcbs@gmail.com. Радо зробимо вам добірку книг по замовленню. Бібліотека працює щодня з 10.00 до 18.00. крім суботи та неділі. При вході в бібліотеку ми організували пункт видачі літератури.

За замовленням приходити у масці та рукавичках.

Для самих маленьких читачів організовано куточок дитячої літератури "Перший крок у світ книжок". Тут для вас є і казочки, і віршики, і пізнавальні книжечки.

Для молодших школярів та учнів старших класів великий вибір програмної літератури!

Чудовий вибір нових надходжень зарубіжних авторів.

Окремо виділені історичні романи.

По вашому замовленню зможем підібрати цікаві фантастичні твори.

Тих хто закоханий в жіночі романи є чим порадувати.


А ще маємо велику кількість періодичних видань для дорослих і дітей.Завжди будемо раді виконати ваші замовлення!

Коментарі