Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Казкова хатка


"Казка, фантазія - це ключик, за допомогою якого можна відкрити джерела думки і слова. Без казки, без гри уяви дитина не може жити...Казка - це образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови". В. Сухомлинський.
У чарівний світ казок дитина потрапляє у самому ранньому віці. Діти і казка нероздільні, вони створені одне для одного. Казка є одним з найдоступніших засобів для повноцінного розвитку дитини. Схвалення позитивних вчинків казкових героїв і несхвалення негативних дозволяє малюкам не тільки зрозуміти але і застосувати в реальному житті поняття про те, як можна чинити, а як не можна. Сьогодні вам, дорогі діти, ми пропонуємо книжкову виставку " Казкова хатка". Пориньте у чарівний світ казки!

В казковій хатинці на вас чекає зустріч з казочками українських авторів!

Разом з малюнками і текстом ви зустрінете в книгах об'ємні фігурки героїв з казок.

А ще можете познайомитися з новинками казок іноземних авторів.


Цікавтеся! Замовляйте ! Читайте! Наша бібліотека завжди до ваших послуг!

Коментарі