Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

Ваза для купальських квітів


Івана Купала - одне з найдавніших свят, яке дійшло до наших днів, зберігши язичницькі вірування і обряди. В цей купальський ранок дівчата умивалися ранковою росою, щоб краса не в'янула. Кожна дівчина, напередодні свята, збирала купальські квіти, щоб сплести вінок. Спущений на воду вінок в купальську ніч укаже напрямок, звідки дівчині чекати нареченого. Купальські квіти- це щось незвичайне, магічне і чарівне. Тому і зберігатися вони мають у чомусь красивому і незвичайному. Тому сьогодні, напередодні свята, ми пропонуємо виготовити вазу у вигляді витонченої української дівочої сукні.


Для нашого майстер - класу потрібно мати: 
  • Кольоровий папір двох кольорів 
  • Клей, ножиці, лінійка і олівець 
  • Намальовані або роздруковані орнаменти для оздоблення 
  • 10 см. білого мережива 
  • Букет квітів


Беремо червоний папір і нарізаєм смужки для сукні розміром 20 на 5 см. і склеюємо їх між собою у вигляді конуса. Смужок має бути 8.Вирізаємо корсет для сукні з двох частин розміром 5 на 8 см. і приклеюємо до верхньої частини сукні.


Далі вирізаємо рукавчики і оздоблюєм.


Приклеюємо рукавчики до сукні.


Приклеюємо українські орнаменти до пояса і нижньої частини сукні і оздоблюємо сукню мереживом, можна також паєтками.Всередину сукні вставляєм ємкість з водою і наповнюємо вазу квітами. Купальський букет для плетіння вінка готовий .Гарного всім свята!

Коментарі

Дописати коментар