Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Селфі з книгою

Руденко Вікторія. "Землі супутник - Місяць, у людини - книга"

Щорічно 12 серпня всі любителі і професіонали, причетні до фотосправи відзначають День фотографа. Перші фотографії були чорно-білими. А всередині 19 століття з'явилися перші кольорові фото. Для їх створення використовувалися три фотокамери - на кожну встановлювали світлофільтр ( червоний, зелений і синій), а потім з'єднували зображення.

В 21 столітті фотографія стала масовим захопленням. Розвиток технологій призвів до того,що кожен з нас,хто має смартфон, може відчути себе фотографом. Особливої популярності набув такий вид фотографії, як селфі. Зробити селфі-фото має можливість кожен з нас. Сьогодні ми теж деякою мірою відчули себе причетними до цього свята. Разом зі своїми читачами ми зробили селфі з книгою.
Юля Сітніцька. "Хороша книга яскравіша за зірку"


Ілона Вознюк. "Кому книга - розвага, кому навчання"

Олег Ріпак. "Книга - міст у світ знань"

Ангеліна Черниш. "Книгу читають не очима,а розумом"

Вікторія Василюк. "Одна книга тисячі людей навчає"

Ігор Піженко. "Розум без книги, що птах без крил"

Настя Салецька. "Хороша книга - свято"

Інна Піженко. "Книга - дзеркало життя"

Лєра Оліферук. "Знання - сонце, книга - вікно"

"Книги-ключ до знань"

Вітаємо всіх зі святом!

Коментарі