Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Диво-квітка


Іноді кожній людині ,незалежно від віку, хочеться чогось незвичайного та дивовижного! А для того щоб створити щось красиве потрібно мати натхнення та бажання. Саме такого настрою ми бажаємо вам сьогодні на черговому засіданні нашого "Хобі-гуртка". Сьогодні ми будемо виготовляти диво- квітку. Це об'ємна квітка з гофро-паперу.


Для майстер-класу нам потрібно мати:
  1. 2 п'ятилітрових пластикових пляшки.
  2. Скотч.
  3. Клейовий пістолет.
  4. Ножиці.
  5. Клей ПВА.
  6. Гофро-папір двох кольорів.


Розрізати навпіл пляшки та слеїти клеєм-пістолетом. Потім обмотати скотчем.


Нарізати лепестки в кількості 100 штук.Нарізаними лепестками обклеїти сформовану пляшку.


Нарізати листочки для квітки.


Приклеїти листочки до ніжки і дати обсохнути.


Сьогодні наша майстерня поповнилась ще одним виробом. Хочеться щоб ця робота принесла вам радість та задоволення. Краса врятує світ!

Коментарі