Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Мудра сова


У давньогрецькій міфології сова була атрибутом богині мудрості Афіни; символом мудрості і пізнання сова стала тoму, що її природна поведінка нагадувала спосіб життя філософів, які прагнули до усамітнення, а здатність сови бачити та чути в темряві зробили її ще й символом проникливості. Тому вважається, що нібито сови знають те, що людям знати не дано.
Сьогодні пропонуємо вашій увазі майстер-клас з природніх матеріалів " Мудра сова"


Для майстер-класу потрібно такі матеріали:
  1. Клей.
  2. Ножиці.
  3. Олівець.
  4. Лінійка.
  5. Фетровий папір трьох кольорів.
  6. Соснові шишки


Виготовляємо з паперу деталі: шляпку, крила,очі і ніжки.


Виготовляємо з кольорового паперу маленьку книжечку.Всі деталі приклеюємо до шишок.


Вирізаєм осіннє листя.


На цупкому папері створюємо осінню композицію. Крім сов, знають все книги, від яких віє вічністю і мудрістю тисяч поколінь. Тому нашу мудру сову ми виготовили з книгою. Дякуємо, що працюєте з нами!

Коментарі