Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Дівчина з квітами


Сучасна людина не може бути вузьконаправленим фахівцем та потребує розвитку і намагається бути цікавою та креативною. Саме із цією метою серед запланованих майстер-класів вагоме місце займають творчі майстер-класи. Вміння оформлювати простір навколо себе багато говорить про внутрішній світ людини та її ділові якості. Саме тому підбір квітів та композицій з квітами має велике значення в естетичному світогляді кожного з нас.Для майстер-класу потрібно:
  1. пластилін, ножиці і клей
  2. пластикова пляшка
  3. дріт та мереживо
  4. паєтки
  5. одноразовий стаканчик
  6. серветки.


Розрізаємо навпіл пляшку і із пластилину формуємо голову дівчини і приклеюємо.


З пластилину робимо волосся і макіяж.


З гофропаперу робимо сукню і пояс.З дроту і пластилину формуємо руки та обклеюєм серветками одноразовий стаканчик.А всередину стаканчика вклеюємо квіти з гофропаперу. Потім стаканчик з квітами містимо в руки дівчини.


Сукню прикрашаємо мереживом та паєтками. Віримо що, наша дівчина з квітами, створила вам квітковий настрій та надихнула на творчість.

Коментарі