Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Годинник з пластикових кришечок


У новорічну ніч кожен з нетерпінням чекає, коли куранти проб’ють північ. Тому символом свята можна вважати не тільки ошатну ялинку, але і циферблат, на якому стрілки повільно пересуваються до заповітних цифр. Сьогодні будемо майструвати своїми руками новорічний годинник .Це буде прикраса до Нового року.


Для майстер - класу потрібно:
  1. Кришечки від пластикових пляшок.
  2. Кришка від пластикового відеречка.
  3. В'язальні нитки та гачок.
  4. Паєтки.
  5. Клей-пістолет та клей ПВА.
  6. Ножиці та олівець.
  7. Палочки для морозива.
  8. Зелений оксамитовий папір.
  9. Роздруковані цифри.

Обв'язуємо кришечки нитками. Їх має бути 12.


З двох палочок робимо стрілки годинника і обклеюєм оксамитовим папером.


Вирізаєм цифри і наклеюємо на кожну кришечку. Їх має бути 12.На кришці від відеречка розміщуємо по кругу кришечки з цифрами від 1 до 12.


По центру кришки містимо стрілки і прикрашаємо паєтками.


Між кожною кришечкою з цифрами клеїмо паєтки. Новий рік не настане, Дід Мороз зі Снігуронькою не прийдуть.Усе тому, що не буде головного Новорічного годинника.
Тому наш сьогоднішній майстер-клас врятує новорічне свято! Дякуємо,що працюєте з нами!

Коментарі