Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Вклоняємось тобі, Кобзарю!


9 березня 2021 року минає 207 років від дня народження національного генія і пророка, духовного батька українства Тараса Григоровича Шевченка. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів, а живописна – приблизно 1200 робіт (олійних картин, акварелей, сепій, офортів, малюнків). Тож навіть якби Шевченко не став геніальним поетом, то він все одно був би відомий світові як великий український художник. Творчість Шевченка-поета й Шевченка-художника ідейно й тематично єдині, взаємопов’язані і доповнюють одна другу.
Сьогодні до дня народження Тараса Григоровича ми презентували нашим читачам книжкову виставку "Вклоняємось тобі, Кобзарю!".

На презентації ми розповіли нашим користувачам цікаві факти з життя Великого Кобзаря.
А також деякі читачі виявили бажання прочитати відомі вірші Шевченка.
Виставка вмістила багатотомні видання автора та окремі твори.А ще - книги про життя і творчістьТараса Шевченка. Перечитуймо й перечитуймо “Кобзаря”. Черпаймо з поезії Тараса оту цілющу силу, що допоможе нам воскресити і утвердити нашу Україну такою, якою бачив її у своїх мріях Поет.


Коментарі