Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Добро завжди перемагає зло! ( до 130-річчя від дня народження російського письменника О. Волкова)

 
Олександр Мелентійович Волков (14 червня 1891, Усть-Каменогорськ, Російська імперія — 3 липня 1977, Москва, РРФСР) — російський радянський письменник, драматург, перекладач.

Олександр Волков народився 14 червня 1891 року в Усть-Каменогорську в сім'ї відставного фельдфебеля Мелентія Михайловича. У 1907 році вступив до Томський учительський інститут, після закінчення якого в 1910-му році (за спеціальністю — математик) працював учителем в Алтайському місті Коливань, а потім в Усть-Каменогорську, в училищі, де починав свою освіту. У 1920-х роках переїхав в Ярославль, де працював директором школи.

У 1929 році переїхав до Москви, де працював завідувачем навчальною частиною робітфаку. За сім місяців закінчив курс Московського університету. Після цього протягом двадцяти років, з моменту заснування, викладач, потім доцент кафедри вищої математики Московського інституту кольорових металів і золота.

Друкуватися почав у 1917 році. В кінці 1930-х років вступив у велику літературу. Загальний наклад його творів, виданих на багатьох мовах світу, перевищив двадцять п'ять мільйонів примірників.

Коментарі