Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Його романи всі безцінним скарбом називають.

 Вальтер Скотт по праву вважається творцем історичного роману на Заході. Він творив у перехідну історичну епоху, коли помітно зріс в середовищі романтиків інтерес до минулого. Звертаючись до історії, Скотт прагнув вловити її глибинні тенденції, що дозволяють краще зрозуміти сучасну йому дійсність. Скотт бачив в історії рух, боротьбу, нездоланну перемогу прогресивних сил. Наприклад, король, який прагне до сильної централізованої влади, і прихильні до нього городяни і селяни беруть гору над феодальною реакцією (в романі “Айвенго”). Скотта цікавили не тільки історичні герої, королі, полководці, але і поведінка мас, які творять історію. Йому був притаманний історизм, включення окремої особистості в широкий історичний потік, зв’язок її долі з суспільством в цілому. У центрі його романів нерідко знаходився романтичний герой, розгорталася любовна лінія ( “Айвенго”, “Веверлі”, “Пуритани”). Але особливо цікаве і багате опинявся історичне тло, точно виписані реалії побуту, картини звичаїв.


З точки зору тематики та проблематики романи Вальтера Скотта утворюють три головних цикли: шотландський, середньовічний і цикл, присвячений англійській революції XVII ст.

Коментарі