Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Рідна земле, моя Україно! Знаю житимеш ти у віках!24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі українського народу - Акт проголошення незалежності України. У цьому документі говорилося: "Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла над Україною у зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної української держави - України. Територія України є неподільною і недоторканною. Віднині на території України мають чинність винятково Конституція і закони України. Цей акт набирає чинності з моменту його схвалення". За цей Акт проголосувала абсолютна більшість депутатів Верховної Ради. УРСР перестала існувати. На карті, світу постала нова самостійна держава - Україна, яку потім визнали всі країни світу.В цьому році ми відмічаємо 30-річчя створення нашої держави. До цього свята бібліотекарі презентують книжкову виставку " Рідна земле,моя Україно! Знаю житимеш ти у віках!"


Сьогодні наші користувачі ознайомилися з цікавими матеріалами до Дня незалежності.
Пізнавальною і цікавою була розповідь про незалежність нашої держави та важкий шлях боротьби нашого народу за незалежність.
 
Ми щиро вітаємо всіх з прийдешнім святом і запрошуємо ознайомитися з матеріалами виставки! 
 

Коментарі