Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Вартові мирного неба.
Після розпаду Радянського Союзу і проголошення у 1991 році незалежності в Україні було зосереджено одне із найпотужніших у Європі авіаційних угруповань: понад 1000 літальних апаратів різних типів. На базі цього угруповання 17 березня 1992 року були створені Військово-Повітряні Сили України.


На час створення Військово-Повітряних Сил на території України дислокувалося 669 військових частин ВПС, зокрема: 4 повітряні армії (24-та ПвА Верховного Головнокомандування, 5-та ПвА фронтового призначення, 14-та ПвА фронтового призначення, 17-та ПвА фронтового призначення), 10 авіаційних дивізій, 56 авіаційних полків, 12 авіаційних баз і полків (навчальних), 3 навчальних центри, 7 військових навчальних закладів. Загальна чисельність цих сил становила 122 тисячі військовослужбовців та 27 тисяч працівників.

До цього свята в нашій бібліотеці було проведено годину спілкування " Вартові мирного неба".

За допомогою перегляду літератури та розповіді бібліотекаря діти ознайомилися з історією повітряних сил в Україні та про їхню важливу роль та оборонне значення для нашої держави.
Небо над Україною буде чистим!!! 

Коментарі