Зимові дерева (аплікація)

Сьогодні в рамках хобі-гуртка наші гуртківці робили аплікацію "Зимові дерева".  Діти з задоволенням взялися за цікаву роботу.  На папері почали з'являтись пухнасті ялинки. Дерева вийшли гарні та яскраві. Діти залишились задоволені своєю роботою та спілкуванням. З нетерпінням будемо чекати наступних зустрічей!  

Осінь радо зустрічаєм!


Сьогодні велике та чудове свято - День знань! Сучасні учні та студенти 1 вересня приходять на урочисту лінійку, звучить гімн України, дзвенить дзвіночок, і діти відправляються на свій перший урок. У День знань вчителі проводять патріотичні уроки.
Я теж старанно готувалася до цієї події. Адже знання та розум діти черпають із книг!
І ці книги пропоную брати внашій бібліотеці!Для більш святкового настрою я підготувала яскраві осінні  вітрини. Адже чудові барви осені завжди нагадують про школу. 
Своїм юним читачам я презентувала книжкову виставку " А по небу, як отари, розбрелись осінні хмари".Виставка містить матеріал про осінні свята, розповіді про осінні врожаї, поетичні твори про осінь та різноманітні осінні пейзажі.
А ще сьогодні я презентувала книжкову виставку до Дня знань " Крок у країну знань".Тут для вас є найрізноманітніші енциклопедії та довідники. Ці книги допоможуть вам оволодіти цікавою та потрібною інформацією!Щиро вітаю всіх зі святом і запрошую відвідати нашу бібліотеку!!!

 

Коментарі