Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Мирний день - найвища нагорода.
Як добре, що ми живемо в миролюбній державі, але мир треба не тільки берегти, а і вміти захищати. А коли вже жінки обирають професію військових, сильній половині суспільства, має бути соромно за те, що є серед нас такі, що уникають військової служби.
День захисників Вітчизни — це свято сивих ветеранів і військовослужбовців усіх поколінь, це свято нинішніх військових і тих, що прийдуть за ними, це свято тих жінок, які чекали своїх рідних з армії або ділили з ними нелегку військову долю. Отже, День захисників Вітчизни — всенародне свято.


До дня захисника Вітчизни ми провели презентацію книжкової виставки " Мирний день - найвища нагорода". Тут ви можете познайомитися з книгами про Революцію Гідності та війну на Сході. А ще багато цікавого матеріалу про роботу волонтерів сьогодні.
Виставка зроблена для різних вікових категорій. Вона зацікавила як дорослих, так і дітей. Адже кожен свідомий українець розуміє, як важливо жити в мирній країні. Миру хочуть всі!
Слава Україні!
Героям слава! 

Коментарі