Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Осінній пейзаж


Яка прекрасна пора року - осінь ! Скільки надає нам можливостей творити! Адже навкруги дуже багато матеріалу для творчості. Це і листя різних кольорів, і квіти, а ще жолуді та шишки. Сьогодні ми вибрали для роботи пожовкле листя і створили аплікацію "Осінній пейзаж".


Від керівника гуртка Сотніченко О. І. діти отримали завдання назбирати пожовклих листочків. Кожен з радістю назбирав і приніс ці природні матеріали. І до праці...Всі працювали старанно та з захопленням. Така цікава робота всім сподобалась!


Кожен побачив осінній пейзаж по-своєму. До зустрічі на слідуючому засіданні!

Коментарі