Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Віночок з осіннього листя


Осінь... пора суму і роздумів...пора творчості та чудових природніх матеріалів для творчості. От і сьогодні знову ми робимо ексклюзивну річ - віночок з осіннього листя!


Робота виявилась складною і цікавою. Спочатку діти самі збирали жовте осіннє листя. Потім виготовляли з нього маленькі трояндочки і фарбували їх в золотистий колір. Ще для віночка потрібно було підготувати обруч та зелені листочки. Скільки сили і старань! Кожному дуже хотілося створити неймовірно гарний віночок! І мрії здійснилися!
Всі виконали своє завдання навідмінно! А ви як вважаєте?

Коментарі