Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Королева осені


Збирання на прогулянці листя з різних дерев а також знаходження красивого кольорового листя та яскравих квітів - це допомогло дітям придумати, що зобразити на аплікації. Отака в нас вийшла Королева осені.

Аплікація "Королева осені" дуже зацікавила наших гуртківців.Керівник гуртка Сотніченко Оксана Іванівна допомогла дітям прикрасити аплікацію чудовими природніми матеріалами. Деякі прикрасили свою "Королеву" невеличкими морськими мушлями.Кожен виготовив "осінь" на свій смак та уподобання.

Коментарі