Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Козаки - втілення невмирущої звитяги.14 жовтня — День українського козацтва відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України від 07 серпня 1999 року № 966/99. Зазначене свято встановлено, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.


До цієї знаменної дати ми провели презентацію книжкової виставки " Козаки - втілення невмирущої звитяги" 

Виставка розрахована на широкий загал читачів. Тут зібрано твори про історію виникнення українського козацтва,  життя козацьких гетьманів та художня література про козацтво в Україні. 
Окремим розділом виділено художні твори для дітей. Це книги Володимира Рутківського та Андрія Чайковського. А ще козацькі казки Сашка Лірника.
Щиро запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу виставку. Тема козацтва завджди хвилювала і хвилює всіх нас. Адже це - наша історія!
Ми щиро вітаємо всіх з прийдешніми святами! 

            


 

Коментарі