Букет ( майстер-клас)

Сьогодні п'ятниця і у нас знову засідання хобі-гуртка.  Нажаль, тільки онлайн.  В ці осінні похмурі дні хочеться бачити світ яскравим та кольоровим. Тому для вас я підготувала майстер-клас "Букет". Для роботи потрібні такі матеріали: 1. Ножиці. 2. Клей. 3. Кольоровий папір. 4. Шпажки. Беремо 2 листки кольорового паперу і вирізаємо квітку та смужки. Обгортаємо шпажку зеленим папером та вирізаємо листочки . Формуємо квітку та вирізаємо серединку. Всі деталі квіточки приклеюємо. І отримуємо ось таку красу! Сьогодні я для вас виготовила ось такий букет! Дякую,що працюєте зі мною!  

Вчорашній світ... (до 140-річчя від дня народження Стефана Цвейга)

 
Майже в усіх новелах Цвейґа розмірене життя його героїв, які начебто вгамували свої пристрасті, змінюється вибухом, оскільки щось приховане, досі незнане їм самим раптом виривається назовні, нездоланно захоплюючи благополучних персонажів у вир катастрофи.

Не можна не зауважити і певного мелодраматизму багатьох новел Цвейґа. Його персонажі зазвичай намагаються прибрати трагічну позу. Але ця трагічність штучна і позірна, адже вони явно перебільшують масштаб конфліктів. Ці люди всього-на-всього порушили буржуазні норми життя, а гадають, ніби переступили закони людяності. Однак історії, розказані Цвейґом, вражають і сучасного читача — особливо ж тим, як автор відтворює стан стресу, викликаного шаленою пристрастю, що затьмарює розум.Коментарі