Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

Джерела моєї душі


Для відродження та популяризації народного мистецтва та формування естетичних смаків у читачів ми створили краєзнавчий куточок "Джерела моєї душі". Вінниччина з давніх давен славиться народними умільцями. Засобами мистецтва вони намагаються висловити найтонші порухи власної душі. Тому сьогодні ми відкрили такий куточок народних джерел. Відкриває знайомство з митцями книжкова виставка. Тут ви зустрінете книги про народних митців нашого краю та їх творчість.

Пропонуємо вам познайомитися з роботами народної вишивальниці, нашої читачки, хуторянки Ольги Миронівни Погребняк. Ця майстриня вишиває свої роботи бісером. Тут і рушнички , чоловічі та жіночі сорочки та картини. Милує око така краса! Ця жінка вишиває Україну,
Де хрестики,
немов хрести земні.
Схиляє важко
у роботі спину,
І голову схиляє свою сиву,
Й минуле ожива
на полотні.
Народна мудрість говорить "Не знаючи минулого - не побудуєш майбутнього" Тому ми і збираємо предмети одягу, прикраси та предмети побуту українців, вінничан. Всіх щиро запрошуємо долучитися до цієї цікавої та корисної роботи.
 


Коментарі