Сніговичок з ватних дисків

Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове заняття хобі-гуртка. Ми виготовляли сніговичків з ватних дисків. Кожна дитина взимку мріє зліпити сніговичка. Але, на жаль . снігу обмаль, тому навіть такого маленького сніговичка з паперопластики та ватних дисків діти виготовляли з радістю! Кожен намагався прикрасити сніговичка так, ніби він справді зі снігу! Одягнути йому на голову відро, а в руки - дати мітлу. Дітям сподобалось творити казку своїми руками! А ми з нетерпінням будемо чекати своїх гуртківців у нашій бібліотеці. До нових зустрічей!  

В світлі зимових фантазійОт і прийшла до нас чаклунка-зима зі своїми холодними чарами. Накрила весь світ широкими білими крильми і чарує, робить його казковим і неповторним, білим-білим… Хто з нас не дивувався першою сніжинкою, казкової форми і краси! Хто не радів першому снігові, який прикрашає весь навколишній світ дивом! Хто не захоплювався морозним ранком, коли все вкрите срібним пухнастим інеєм! Зима по-своєму красива і чарівна! Взимку ти ніби живеш у чарівній і неповторній казці. А казка всюди… І в нашій бібліотеці панує сьогодні чарівний казковий настрій.


Ми ретельно готувалися до приходу зими. До уваги читачів презентуємо книжкову виставку " В світлі зимових фантазій". Це ілюстративно-художні матеріали про дива зими.
Бібліотека приймає участь в проекті " Артвітрина". Для гарного зимового настрою ми оформили віконні вітрини. І тепер в нашій бібліотеці панує справжня зимова казка.


Доповнює нашу казкову феєрію робота читачки Соломії Туз " Зима-чарівниця" Щиро запрошуємо в бібліотеку!!!

Коментарі