Просвітитель, драматург,публіцист (290 років від дня народження П. Бомарше)

  П’єра Огюстена Бомарше перш за все згадують як літературного «батька» веселого балакуна Фігаро. Історія про одруження пройдисвіта змушує читача надривати живота від реготу більш ніж за двісті років після її написання: небагато комедій можуть похвалитися таким довгим життям. Але це далеко не єдине «батьківство» Бомарше. За своє життя він встиг винайти педаль для арфи, розробити проект мосту, видати 12-томник Вольтера… Годинникар і шпигун, арештант і придворний, лісник і картковий шулер, вчитель музики й постачальник зброї – в нього було досить матеріалу для літературної творчості!  

Новорічна феєрія


Сьогодні напередодні Нового року в нашій бібліотеці відбулося дитяче свято " Новорічна феєрія".


Свято почалося з веселої Новорічної вікторини. Самі активні отримали невеличкі призи.Цікаві новорічні ігри розвеселили дітей . Всі були жвавими та активними.


Зокрема це була гра " Будь напоготові".Тут діти мали виконувати різні дії за допомогою слова "будь-ласка".Всі конкурси супроводжувала весела та запальна музика. Гарним помічником у святі став музикант, батько нашої читачки Олег Краєвський.


Особливо сподобалась дітям гра " Танок зі стільчиками". Тут всі без винятку приймали активну участь!А ще у нас відбулася справжня дискотека. Новорічні мелодії заповнили читальну залу бібліотеки!
А який же Новий рік без подарунків?.Для кожного учасника свята було підготовлено Новорічні сюрпризи у вигляді великої цукерки. А нашого музиканта нагороджено подякою за тісну співпрацю.І на завершення свята ми організували невеличкий " солодкий стіл".
 
 

Коментарі