Мир на планеті Земля ( малюнки для воїнів)

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулося чергове засідання хобі-гуртка. Ми з величезною любов'ю малювали для наших воїнів. В понеділок волонтери нашого мікрорайону разом з випічкою, яку вони готують власноруч передадуть ці малюнки нашим пораненим захисникам у військовий госпіталь.Працювали старанно...кожен відчував велику повагу до наших воїнів. Під час роботи над малюнками ми з дітьми розмовляли про війну і кожен  з нас  старався гарно малювати,щоб малюночки сподобались воїнам. А ще наспівували пісню " Ой у лузі червона калина". Слава Україні!!! Героям слава!!!  

Найкращий в світі Вінні-Пух (140 років від дня народження А. Мілна)

Навіть дуже серйозним дорослим іноді хочеться побути дітьми і згадати улюблену казку. У багатьох це – книга «Вінні-Пух і всі, всі, всі». І тепер, коли у більшості підростають діти, і просять почитати казку про ведмедика, дорослі роблять це з радістю, вирушаючи разом зі своїми чадами в країну пригод.

Автор оригінального тексту – Алан Александр Мілн. Мало хто знає, що письменник не планував творити для дітей, однак успіху казки про «Вінні-Пуха» не вдалося перевершити жодної з його книг для дорослих
.

Для наших юних користувачів було оформлено відкритий перегляд літератури " Найкращий в світі Вінні-Пух". А також проведено літературне знайомство з творчістю А. Мілна.

А ще діти з радістю подивилися мультик про цього кумедного казкового ведмедика!
От такі у нас сьогодні  іменини письменника Алана Мілна та героїв його книг! 

Коментарі