Просвітитель, драматург,публіцист (290 років від дня народження П. Бомарше)

  П’єра Огюстена Бомарше перш за все згадують як літературного «батька» веселого балакуна Фігаро. Історія про одруження пройдисвіта змушує читача надривати живота від реготу більш ніж за двісті років після її написання: небагато комедій можуть похвалитися таким довгим життям. Але це далеко не єдине «батьківство» Бомарше. За своє життя він встиг винайти педаль для арфи, розробити проект мосту, видати 12-томник Вольтера… Годинникар і шпигун, арештант і придворний, лісник і картковий шулер, вчитель музики й постачальник зброї – в нього було досить матеріалу для літературної творчості!  

Поетичне мереживо Вінниці

 


Дорогі друзі! Розпочинаємо новий онлайн-проект " Поетичне мереживо Вінниці".
Ми будемо знайомити вас з віршами вінницьких поетів та поеток. Вони настільки різні, наскільки різна та оригінальна їхня поезія. Дехто з них відомий на всю Україну і навіть за кордоном. Інші лишаються в більш камерній атмосфері рідного міста , пишуть пісні, перекладають та навчають писати інших.
Багато хто з них читали свої вірші в нашій бібліотеці. Сьогодні пропонуємо послухати вірш нашої вінничанки, вірного друга бібліотек, чудової та неповторної Наталки Химич.

Коментарі