Чарівні панянки


Сьогодні в нашій бібліотеці-філії відбулось чергове засідання жіночого клубу "Чарівні панянки".


Засідання почалося з хвилини мовчання за загиблими на майдані. Адже сьогодні день Героїв Небесної сотні.21 лютого Міжнародний День рідної мови. Ми зробили невеличкий флешмоб, присвячений цьому дню. Кожен присутній отримав поетичні рядки про нашу мову. А потім всі по черзі зачитали їх.


До нашого клубу ми запросили дві неймовірно талановиті жінки. Це письменниця та поетеса Галина Рибачук-Прач і бард, співачка та композитор Вероніка Остапчук. Цей прекрасний тандем допоміг нам створити атмосферу добра, любові та позитиву в душі кожної присутньої жінки.


Вірші Галини Рибачук-Прач навіяли на кожного спогади про матір, рідну домівку, кохання. В очах жінок забриніла сльоза. Вірші чудові! А ще пані Галина подарувала кожній присутній панянці збірку своїх віршів.


Пісні Вероніки Остапчук веселі та сумні - чарівні ! В нагороду пані Вероніка отримала шквал оплесків.Галина Рибачук-Прач подарувала нашій бібліотеці чудові збірки своїх творів.


За прекрасний виступ наших чарівних гостей було нагороджено подяками.Нашу зустріч ми продовжили за чаюванням. Спілкування було цікавим. Ми обговорювали роботу нашого клубу в майбутньому. А також було безліч запитань до наших талановитих гостей! Розходитись не хотілося! Щиро дякую своїм чарівним панянкам за тепло їхніх сердець та розуміння! До нових цікавих зустрічей!

Коментарі